English
Close
Search

Terárium Exo Terra X-Tall 45 x 45 x 90 cm

Manufacturer: Hagen for reptiles
SKU: 107-PT2606
GTIN: 015561226066

Extra vysoké terárium pro gekony, stromové plaze i rosničky.

Velikost: 45 x 45 x 90 cm.

* Větrání předního okna

* Dvoukřídlé dveře pro bezproblémový přístup

* Vodotěsné dno

* Zvednutý spodní rám

* VYSOKÁ KVALITA - kryt z nerezové oceli

* Zámky zabraňující úniku zvířat

* Uzamykání krytu pro snadné otvírání

* Uzavíratelné přívody pro vodiče a / nebo potrubí

Tato nová velikost extra vysokého Exo Terra skleněného terária je ideální pro stromové plazy a obojživelníky. Má jedinečné pozadí ve vzhledu kořenů, což z něj dělá skvělé stanoviště pro řadu stromových druhů zvířat jako jsou stromoví plazi, gekoni, rosničky atd.

Terárium je navržené předními evropskými herpetologisty.

Přední dveře umožňují snadný přístup k údržbě a krmení. Speciálně navržený zámek zabrání úniku zvířat a dveře je možné otevřít samostatně. Celoplošné větrání umožňuje pronikání UVB a infračerveného světla a je zcela odnímatelné pro snadný přístup při instalaci dekorací nebo čištění. V zadní části krytu terária je umístěno 5 uzavíratelných otvorů na obou stranách krytu pro instalaci tepelných zdrojů, zvlhčovačů, senzorů atd.

Spodní deska terária je zvednutá tak, aby umožňovala instalaci topných desek a kamenů k ohřátí části prostoru. Velmi pevné přední okno je ideální pro umístění tlusté vrstvy substrátů (pro hnízdící plazi), vodní části (paludárium) nebo pro montáž plovoucích ostrůvků Exo Terra. Přírodní pozadí je ve stejné barvě jako všechny ostatní výzdobné předměty Exo Terra (vodní můstky, vodopády, topné kameny, atd.) A poskytuje další rozměr pro šplhání.

Product tags